Przejdź do treści
Aktualności

SZKOLENIE Z FASAD

Razem tworzymy prawdziwą PETARDĘ. 🧨😍
W dniu 2.06.2022 roku udało nam się zorganizować pierwsze, a już wiemy, że nie ostatnie spotkanie, dla grupy odbiorców naszej stolarki aluminiowej klasy PREMIUM. 😁
Tematem wiodącym były systemy fasadowe, oraz ich prawidłowy montaż. 👍 Głównymi prelegentami byli panowie Konrad Żal i Łukasz Borowski z firmy Aluprof inspiruje .
Bardzo sprawnie i rzeczowo omówili, oraz przedstawili najważniejsze elementy w systemach fasad aluminiowych. Po prezentacji, w panelu dyskusyjnym na temat montażu, aktywny udział wzięli już wszyscy uczestnicy spotkania. Była prawdziwa burza mózgów. 🧐🥸👥 Odkryjemy przed Państwem rąbek tajemnicy. Pojawił się ciekawy pomysł, aby grupa spotykała się regularnie i przyjęła bardziej formalną postać.
To może być początek zupełnie nowego podejścia, do trudnego tematu fasad aluminiowych, ale także wszystkich innych konstrukcji aluminiowych.

Dziękujemy firmie ALUPROF, za pomoc w organizacji spotkania, a firmom:
🔹 BEMARES
🔹 AMAR
🔹 ZEBRANO
🔹 FINESTRE
🔹 FIXOKNA

za przyjazd i aktywny udział w spotkaniu. 🙃
Do zobaczenia ‼ 😉
🟢 KAEMDE – Z okazji Twoich okien i drzwi 🟢


https://www.facebook.com/kaemde/videos/1580512049013448/


#okna #drzwi #kaemde #aluminium #oknaaluminiowe #drzwialuminiowe #tuchola #polskieokna #borytucholskie #drzwipanelowe #aluminiowedrzwipanelowe #Aluprof #FIXOKNA #FINESTRE #ZEBRANO #AMAR #BEMARES

umów się na kawę i obejrzyj nasz showroom oraz produkcję

Masz pytanie, potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń: 502 334 110

    ...